حجره طهمورثی

حجره طهمورثی یکی از قدیمیترین حجره های میوه فروشی در کرج میباشد که با سابقه 32 سال فعالیت درخشان و مستمر در استان البرز توانسته است یکی از بزرگترین کانال های ارتباطی بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان تبدیل گردد.

حجره طمورثی همواره با انتخاب درست تامین کنندگان توانسته است میوه هایی تازه و مناسب را از تامین کنندگان و باغداران در سراسر کشور دریافت کند و از طریق میوه فروشان سراسر کشور آنها را توزیع نموده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

حجره 25

حجره طهمورثی با پرسنل مجرب خود نظارت تام بر میوه های ورودی و خروجی دارد ، به این معنا که این حجره جزء معدود حجره های میوه فروشی است که کیفیت برتر محصولات خود را سرلوحه کار قرار داده و برای تحقق این هدف از ابزارهایی دقیق و پرسنلی مجرب استفاده نموده است. یکی از دلایل اصلی این حساسیت میزان توجه ما بر مصرف کنندگان است.

میوه و سبزیجات نقش مهمی در سلامت جسمانی هر انسان دارد و میوه های ارگانیگ امروزه همچون مواد غذایی با ارزشی تلقی میشود که متاسفانه روز به روز روند نزولی را طی میکنند. در واقع امروزه با وجود آزمایشات ژنتیکی که بر میوه ها و سبزیجات انجام میشود انتخاب میوه های ارگانیک بسیار دشوار شده است. اما حجره طهمورثی شرایطی را فراهم ساخته است که با استفاده از آن میتوان به راحتی از میوه هایی ارگانیک و درجه یک که فاقد هیچگونه تغییرات ژنتیکی، استفاده نمود.

باغداران حجره طهمورثی

حجره طهمورثی برای تحقق اهداف والای خود از فیلترهای مشخصی استفاده میکند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین فیلترها انتخاب باغداران است. رسیدگی به درختان میوه از جمله حساس ترین امور است. زیرا کوچک ترین تغییرات آب و هوایی ممکن است در کیفیت میوه تاثیر گذار باشد. به همین جهت پرسنل مجرب حجره 25 با نظارت همیشگی خود بر کیفیت میوه های باغداران کیفیت میوه های خود را تضمین کرده و در طول 32 سال فعالیت خود همواره بین مشتریان سربلند بوده.

تیم کارشناس حجره 25 همواره به دنبال باغدارانی هستند که با معیارهای اصلی انتخاب میوه حجره طهمورثی سازگار بوده و در مسیر تحق اهداف والا یاری رسان این تیم باشند.

حجره طهمورثی نوید همکاری را به باغدارانی که از کیفیت محصولات خود اطمینان دارند، میدهد. اگر شما نیز جزء باغدارانی هستید که خود را مطابق با المان ها و معیارهای حجره 25 میدانید میتوانید با یک با تیم کارشناس ما باب همکاری را بگشایید و از این طریق در ارسال میوه هایی با کیفیت به سراسر کشور سهیم باشید.

تماس با حجره

فروش میوه به میادین تره بار

ارتباط حجره 25 با میدان بارهای کشور

ارتباط حجره 25 با میدان بارهای کشور

حجره 25 به فکر سلامت مردم سراسر کشور است و برای این منظور از هیچ ابزار و دسترسی چشم پوشی نکرده است. سالیان طولانی درخواست ارسال میوه به میادین میوه و تره بار در استان های دیگر وجود داشت که به دلیل نبود امکانات ارسال این امر محقق نشد. به یاری حق تعالی در سالیان اخیر با پیشرفت های تکنولوژی و بهبود سیستم انتقالات و ماشین آلات مجهز ارسال میوه به نقاط مختلف کشور فراهم گردید.

تمامی این عوامل باعث شد تا دامنه فعالیت حجره 25 افزایش یافته و نه تنها همشهریان استان البرز از میوه هایی تازه و درجه بهره مند گردند، بلکه مردم در سراسر کشور امکان استفاده از میوه های ارگانیک را داشته باشند.

[contact-form-7 id=”3316″ /]

امروز ما مفتخر به ارسال میوه و سبزیجات مختلف به اقصی نقاط کشور هستیم و در حال حاضر به یاری حق تعالی افتخار همکاری با میادین میوه و تره بار استان های کرمان ، آذربایجان ، اصفهان ، یزد و… را داریم و همه روزه برای بهبود سطح کیفیت میوه ها و جلوگیری از کوچک ترین مشکلات تلاش میکنیم.

استقبال میادین استان های مجاور باعث خرسندی حجره طهمورثی است و به همکاری های مستمر با حجره داران و همکاران گرامی در استان های مجاور میبالیم. تمامی این استقبال ها باعث شده است تا پرسنل حجره 25 به دنبال راهکارهایی ساده و سریع تر برای ثبت سفارش ها از سمت حجره داران محترم باشد.

امروز با پیشرفت های تکنولوژی زندگی انسان ها شکل دیگری به خود گرفته است و صنف میوه و تره بار نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همراه با تکنولوژی پله های رشد و ترقی را طی کرده است. امروز حجره طهمورثی توام با روش های سابق و قدیم ثبت سفارش خود با استفاده از راهکارهای نوین سفارشات مختلف را از میادین مختلف سراسر کشور دریافت میکند و در کوتاه ترین زمان میوه ها و سبزیجات مختلف را به مقصد ارسال میکند.

اگر شما نیز در این مسیر با ما همراه هستید و قصد دارید در کوتاه ترین مدت زمان سفارشات خود را ثبت نمایید میتوانید با یک کلیک ساده میوه ها و سبزیجات خود را سفارش داده و در کوتاه ترین مدت زمان آن را به مشتریان خود ارائه دهید.

ثبت سفارش میوه

تماس با حجره

مشتریان ما

بارفروشی طهمورثی از سال 1367 با بیش از 32 سال سابقه، یکی از قدیمی ترین مراکز فروش میوه و صیفی در کرج در تناژ بالا می باشد که با ارائه خدمات فروش میوه به صورت حق العملی، با بیش از 340 باغ دار و زمین دار در سراسر ایران زمین سهم بزرگی در راستای ارائه خدمات صادقانه به این قشر عزیز و فهیم داشته است.

مشتریان هر فروشگاه و هر مکانی که محصول مشخصی ارائه میدهد از افتخارات آن مجموعه محسوب میشود. حجره طهمورثی نیز به مشتریان خود میبالد. طی 32 سال فعالیت مستمر که در حوزه میوه و تره بار داشتیم توانستیم باب همکاری با مشتریانی محترم را باز کرده و امروز پس از 32 سال خانواده ای گسترده از میوه فروشی ها، میادین میوه و تره بار، باغداران تشکیل دهیم و این خانواده روز به روز در حال گسترش است.

اهداف حجره 25

حجره طهمورثی از نخستین روز شروع فعالیت خود در عرصه فروش میوه با هدف اصلاح ، بهبود و بهینه ساختن اجزاء چرخه تولید میوه پای در این مسیر نهاد. برای تحقق این هدف غایی از تمامی ابزارهای موجود بهبه گرفت و راهکارهای مختلفی را امتحان کرد. سپاس ایزد منان را که هر لحظه یاری رسان و امید بخش ما در این مسیر بود و با گشودن درهای موفقیت رو به ما روز به روز اشتیاق پرسنل را افزایش داد.

  • بهبود کیفیت میوه

  • تشویق باغداران برای تولید میوه های ارگانیک

  • اعمال استانداردها خرید و عرضه میوه

  • مدیریت پسماند محصولات

  • ارتقاء درآمد باغداران و کشاورزان

  • اشتغالزایی برای جوانان

  • حفظ تعادل بازار

  • ارسال میوه به خارج از کشور

  • پوشش دهی گسترده در اقصی نقاط کشور

  • تحویل سریع سفارشات