آدرس میوه و تره بار کرج کجاست؟!

آدرس میوه و تره بار کرج یکی از مواردی است که همواره باغداران و فروشگه های میوه به دنبال آن هستند. کرج به عنوان یکی از کلان شهرهای کشورمیباشد و با بخش های مختلف شهری و جاده سازی های مختلف گاها یافتن آدرس های مختلف دردسر ساز بوده و شاید همه ما حتی یک بار هم که شده در این خصوص با مشکل مواجه شده باشیم.

میوه و تره بار کرج در یکی از مراکز آشنا در استان البرز دایر میباشد اما گاها مشاهده شده است که افراد در یافتن آدرس دقیق دچار مشکل میشوند.

آدرس دقیق میدان تره بار مرکزی کرج

آدرس پستی:
” کرج – جاده ماهدشت – بعد از زیرگذر راه آهن – دوربرگردان به سمت کرج – بازار میادین میوه و تره بار کرج “
0
تعداد حجره
0
وسعت (متر مربع)
0
نعداد افراد شاغل
0سال
قدمت
نقشه میدان میوه و تره بار کرج
0
دوربین مداربسته
0
تعداد پارکینگ
0
تعداد باسکول
0
تعداد مغازه جانبی
0
تعداد غذاخوری
0
تعداد بانک

امکانات میدان میوه و تره بار کرج

دوربین مداربسته

نگهبانی
کنترل تردد

باربری

نانوایی

فضای سبز

سرویس بهداشتی
سوپرمارکت
مسجد

بارفروشی طهمورثی

لوگو بارفروشی طهمورثی
بارفروشی طهمورثی با بیش از 32 سال سابقه کاری محل امنی برای فروش میوه های فصلی شماست
مسیر یابی از طریق نرم افزار نشان
مسیر یابی از طریق نرم افزار نشان

عکس روبه رو مسیریابی میدان تره بار کرج از طریق نرم افزار نشان است که با استفاده از آن میتوانید کوتاه ترین مسیرها برای رسیدن به میوه و تره بار کرج را بیابید و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن به میدان تره بار کرج برسید.

امروزه ترافیک های سنگین و طاقت فرسا دامن گیر زندگی شهری به خصوص در کلان شهرهایی نظیر کرج، تهران ، شیراز، اصفهان و… شده است و همه ساکنین شهر نسبت به این معضل ابراز ناراحتی میکنند. اما راه حل بسیار ساده ای برای دوری از ترافیک های شهری وجود دارد.

در ادامه بهترین راه ها برای یافتن آدرس میوه و تره بار کرج را معرفی میکنیم که با استفاده از این روش ها به راحتی میتوانید به این میدان تره بار مراجعه نمایید و پروسه خرید و فروش محصولات خود را انجام دهید.

استعلام قیمت آناناس در کرج

یافتن کوتاه ترین مسیر میوه تره بار کرج

چگونه کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به میوه و تره بار کرج را پیدا کنیم؟!

همانطور که در قسمت فوق نیز به این موضوع اشاره شد امروزه زندگی در کلان شهرها مزایا و معایبی دارد که همه ما به خوبی به این مزایا و معایب آشنا هستیم. زندگی در استان البرز به عنوان یکی از شهرهای توسعه یافته کشور دردسرهایی برای ساکنین این شهر و حتی افرادی که قصد مراجعه به این شهر را دارند ایجاد کرده است.

  • مسیر 1: در هرکجای شهر که باشید (غیر از محمدشهر تا ماهدشت) می توانید از طریق تابلوهای راهنما اتوبان تهران کرج را بیابید. در صورتی که شرق کرج هستید مسیر اتوبان به سمت قزوین و در صورتی که در سمت غرب کرج هستید مسیر اتوبان به سمت تهران را بیابید. حال هنگام مشاهده خروجی محمدشهر وارد خروجی شوید. بعد از زیرگذر راه آنهن دوربرگدان را دور بزنید و 400 متر جلوتر به سمت راست بپیچید.
  • مسیر 2: در صورتی که در محدوده جنوب شرقی کرج (شامل مناطق فردیس، مشکین دشت، شهرک مترو و … ) هستید می توانید از درب پشتی وارد میدان تره بار شوید. برای این کار باید از طریق تابلوهای راهنمایی به میدان استاندارد آمده و از آنجا به سمت نوروز آباد حرکت کنید. بعد از گذر از راهبند راه آهن به سمت راست بپیچید و مسیر جاده آسفالت را ادامه دهید. بعد از یک کیلومتر به درب پشتی میدان تره بار خواهید رسید.
  • مسیر 3: در صورتی که در محدوده شهرک مهندس زراعی تا ماهدشت هستید به سمت اتوبان حرکت کرده و قبل از رسیدن به پل راه آهن به سمت راست بپیچید و وارد میدان میوه و تره بار مرکزی کرج شوید.

 

 

البته مسئولین استان البرز همواره با ارائه راهکارهایی هوشمندانه سعی در برطرف نمودن معضلات این شهر میباشند. به همین جهت همه روزه شاهد جاده سازی هایی هستیم که در مسیرهای پر ترافیک و یا طولانی احداث میشود. این جاده ها دقیقا با اهداف کوتاه کردن راه های مختلف احداث میشوند. اما طبیعتا همه ما با این مسرها و جاده های تازه تاسیس آشنایی نداریم و به همین جهت ممکن است گاها با انتخاب مسیرهای نادرست طولانی ترین راه را برای رسدن به مقصد مورد نظر انتخاب نماییم.

یکی از بهترین راهکارها برای انتخاب کوتاه ترین راه برای رسیدن به میوه و تره بار کرج و یا هر مسیر دلخواه دیگر استفاده از تکنولوژی است. امروزه با نقشه های آنلاین همچون گوگل مپ به راحتی میتوانید بهترین و کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب نمایید.

برای آدرس میوه و تره بار کرج نیز بهترین راه استفاده از نقشه گوگل میباشد. برای استفاده از این نقشه کافی است مطابق مراحل زیر عمل کنید. ( این توضیحات باتوجه به همیگیر بودن گوشی های هوشمند است که به عنوان دستگاه رایج در جامعه میباشد. در صورت استفاده از ابزار الکترونیکی دیگر با استفاده از روش های مشابه عمل کنید. )

گشودن نقشه با اپلیکیشن مورد نظر

گشودن نقشه با اپلیکیشن مورد نظر

پس از لمس عبارت direction نرم افزارهایی که قابلیت گشودن نقشه را دارند در گوشی هوشمند شما نمایان خواهند شد. در این عکس به خوبی مشاهده می نمایید که سه اپلیکیشن پیشنهادی که در این تلفن همراه نصب شده است پیش روی کاربر نمایان شد. در رابطه با انتخاب اپلیکیشن های پیشنهادی نیز باید بگوییم اگر قصد استفاده از سروسش های تاکسی سرویس آنلاین دارید میتوانید با کلیک بر اپلیکیشن تپسی مبداء و مقصد مورد نظر را مشخص نموده و از این طریق به آدرس میوه و تره بار دست یابید. در غیر این صورت اگر به صورت شخصی قصد یافتن میوه و تره بار کرج را دارید پیشنهاد میکنیم از اپلیکیشن نقشه گوگل استفاده نمایید که به صورت پیش فرض بر تمامی تلفن های همراه هوشمند نص شده است. ( در این خصوص یک نکته وجود دارد و آن هم فعال نمودن اینترنت است. )