معرفی بارفروشی کرج

بارفروشی کرج یکی از بزرگترین عرضه کنندگان میوه در ایران است و با استفاده از نیروهایی مجرب و کارآمد روز به روز به کیفیت محصولات خود افزوده و از این طریق توانسته است خود را به یکی از بزرگترین قطب های میوه و بارفروشی در ایران تبدیل سازد که صادرکننده میوه به اقصی نقاط کشور میباشد.

بارفروشی کرج در زمره برترین و بزرگترین میادین تره بار قرار دارد وامروز با وجود ارتباطات قوی و مستمری که با میادین تره بار استان ها و حتی کشورهای مجاور دارد مفتخر به توزیع انواع سبزیجات و میوه های با کیفیت به اقصی نقاط ایران و کشورهای همسایه میباشد. بارفروشی کرج همواره در تلاش برای گشترش ارتباطات خود میباشد و برای این منظور تنها کافی است نخستین ارتباط خود را با کارشناسان و مشاوران برقرار نمایید.

بارفروشی کرج کجاست

بارفروشی کرج کجاست ؟!

خب اجازه دهید پیش از آن که در مورد بارفروشی کرج توضیحاتی ارائه دهیم اندکی در مورد واژه بارفروشی صحبت کنیم تا ماهیت آن برای همگان روشن گردد. در حالت کلی میادین تره بار امروزه در میان مردم با الفاظ و واژه های مختلفی معرفی میشود. بارفروشی نیز یکی از این واژه ها است که بیان کننده مراکز ارتباط برقرار کننده بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان میوه میباشد. اگر بخواهیم به صورت دقیق عرصه ی میوه فروشی را بررسی کنیم قطعا میتوانیم بارفروشی ها را کلید طلایی میوه بدانیم. در حالت کلی بارفروشی کرج مکان به خصوصی در استان البرز است که میوه و تره بار به صورت عمده خرید و فروش میشود. البته امروزه مراکز بارفروشی بسیار گسترده شده و دیگر تنها شاهد میوه و تره بار نیستیم بلکه در برخی از شهرهای توسعه یافته با وجود افزایش نیازهای افراد جامعه محصولاتی نظیر گوشت ، مرغ و ماهی نیز در این مراکز به صورت عمده خرید و فروش میشود. اگرچه هنوز هم در تعداد زیادی از استان ها بارفروشی ها و میادین میوه و تره بار هنوز هم منحصرا به خرید و فروش میوه و تره بار مشغول هستند.

هنگامی که در رابطه با بارفروشی کرج و عموم میادین میوه و تره بار صحبت میکنیم عموما افراد بر این فکر می افتند که اصلا چرا باید این مراکز به وجود آیند. برای یافتن پاسخ این سوال تنها حالتی را در نظر بگیرید که این مراکز وجود نداشته باشند. شاید در زندگی امروزه که نیازهای بشر تا این حد گسترش یافته است و در حال تجربه زندگی صنعتی است و این موضوع در شهرهای صنعتی و کلان شهرها بیش از سایر شهرهای کشور به چشم میخورد نیاز به داشتن منبع و مرجعی که به خرید و فروش میوه به صورت عمده اقدام کند به خوبی احساس شود.

اگر قرار بود باغداران میوه را تولید کرده و نتوانند آن را در جامعه توزیع نمایند معضل بسیار بزرگی را تجربه میکردیم. اما همانطور که ضعف ها و مشکلات هر جامعه ای به صورت مستقیم پس از نقد و بررسی های لازم برطرف میگردد معضل تهیه میوه برای شهروندان هر استان نیز به عنوان یکی از مشکلات جامعه در دست بررسی قرار گرفت و از سمت مسئولین راه حل های مختلفی برای آن مطرح شد. پس از بررسی های صورت گرفته سازمان و یا به اصطلاح صحیح تر مراکز خرید و فروش عمده میوه روی کار آمد. در ادامه در خصوص اهداف و دلایل روی کار آمدن بارفروشی ها به خصوص بارفروشی کرج اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

استان البرز یکی از نزدیک ترین استان های مجاور پایتخت است و این امر باعث شده است تا میزان جمعیت بسیار زیادی در سال های اخیر برای زندگی به این استان مراجعه نمایند. روز به روز که جمعیت این استان افزایش میابد نیازهای مردم نیز تغیری شکل میدهد و بسیار گسترده تر از سابق میشود. مسئولین مربوطه که وظیفه نظارت و کنترل نیازهای میوه و تره بار استان البرز را به عهده دارند به فکر وسعت بارفروشی کرج نمایند. این وسعت و گستردگی بارفروشی کرج باعث شد تا امروزه شاهد بزرگ ترین توزیع کننده میوه و تره بار در این استان باشیم و حال با گذشت سالیان سال از تاسیس بارفروشی کرج در حال حاضر این میدان تره بار یکی از بزرگترین توزیع کنندگان میوه به اقصی نقاط ایران و حتی کشورهای همسایه مجاور میباشد.

ویژگی های میدان میوه و تره بار کرج

ویژگی های میدان میوه و تره بار کرج

مطابق توضیحات فوق در رابطه با بارفروشی کرج اطلاعات جزئی پیدا کردیم. حال به خوبی میدانیم بارفروشی کرج یکی از بزرگترین بارفروشی های ایران است و میتوان از آن به عنوان یکی از بزرگترین و جامع ترین صادرکنندگان میوه داخلی و خارج کشور یاد کرد. اما این بارفروشی چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارد که به سبب آن به این ارتباطات وسیع را مدیریت میکند.

تعداد حجره های فعال

یکی از مهم ترین مواردی که از آن میتوان به عنوان مهم ترین ویژگی بارفروشی کرج یاد کرد تعداد حجره های فعال است که منحصرا به خرید و فروش میوه و تره بار اختصاص داده شده است. با همت مسئولین و شهرداری منطقه امروزه بارفروشی کرج جزء یکی از بزرگترین میادین تره بار با بیشترین تعداد حجره قرار دارد. تا امروزه تعداد حجره هایی که در این میدان میوه و تره بار مشغول به خرید و فروش و توزیع میوه به اقصی نقاط کشور هستند به 182 عدد میرسد. البته با وجود پیشرفت هایی که در طی سالیان اخیر استان البرز شاهد آن بوده است این میدان تره بار روز به روز در حال گسترش است و مطابق آخرین اخبار به دست آمده میتوان گفت به زودی شاهد 37 غرفه و حجره جدید میوه فروشی خواهیم بود. امیدواریم با افتتاح غرفه ها و حجره های جدید در بارفروشی کرج بتوانیم دو چندان در زمینه توزیع میوه در البرز و سایر استان های مجاور خدمت رسانی کنیم.

تعداد حجره های فعال

باغدارن و کشاورزانی که قصد فروش محصول خود را دارند به راحتی با برقراری نخستین تماس با کارشناسان و مشاوران بارفروشی کرج به راحتی میتوانند محصولات خود را معرفی نموده و از پروسه فروش میوه و تره بار در این میدان میوه و تره بار آشنا شوند.

علاوه بر باغداران عزیز که میتوانند به راحتی محصولات خود را از طریق بارفروشی کرج به بازار هدف خود ارائه دهند فروشندگان میوه در سراسر استان البرز و سایر استان های مجاور به راحتی میتوانند وارد مذاکره با مسئولین میدان تره بار کرج شده و از این طریق روزانه تازه ترین و با کیفیت ترین محصولات را خریداری نمایند. تک تک حجره های میوه و تره بار در این بارفروشی آماده خدمت رسانی به تمامی باغداران و فروشندگان میوه میباشد. برای ارتباط با مسئولین بارفروشی کرج تنها کافی است از طریق اسکن بارکد زیر توسط دوربین تلفن همراه خود و یا کلیک بر دکمه تماس با ما نخستین ارتباط را مشاوران و کارشناسان بارفروشی کرج برقرار نمایید.

تماس با حجره

تماس با بارفروشی کرج

فضای سبز بارفروشی کرج

همانطور که حتما تا کنون متوجه این موضوع شده اید بارفروشی کرج تنها یک بارفروشی مرکزی و مستقل است و روز به روز در حال بهبود و رفع مشکلات موجود میباشد. همانطور که همگان نسبت به این موضوع واقف هستید فضای سبز یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین المان هایی است که در اماکن عمومی وجود دارد. به همین جهت در تمامی اماکن عمومی باید به داشتن فضای سبز برای ایجاد فضایی دلچسب و انرژی بخش توجه شود. بارفروشی کرج نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شهرداری این منطقه با حساسیت بالای خود فضای سبزی زیبا برای این میدان تره بار ایجاد نموده است تا از این طریق حجره داران و تمامی مراجعه کنندگان به این میدان تره بار از فضای دلنشین این مرکز لذت ببرند.

فضای سبز بارفروشی کرج

پارکینگ طبقاتی در دست احداث

پارکینگ طبقاتی در دست احداث

استان البرز یکی از شهرهای صنعتی کشور است و در چند سال اخیر با سیل عظیمی از جمعیت مواجه شده است. تمامی این موارد باعث شده است تا نیازهای این شهروندان در این شهر باتوجه با افزایش جمعیت افزایش یابد. یکی از معضلاتی که شهروندان کرجی در اغلب مراکز عمومی دارند پارکینگ است. عدم وجود پارکینگ در سطح شهر باعث ایجاد ترافیک های شدید ناشی از پارک اتوموبیل در کناره های خیابان شده است. متاسفانه بارفروشی کرج نیز با این مشکل مواجه شده است و این معضل باعث ارائه راه حل های مختلفی از سوی مسئولین شده است. در حال حاضر نوید ساخت پارکینگ طبقاتی برای ایجاد رفاه بیشتر حجره داران و مراجعه کنندگان به این میدان تره بارو جلوگیری از ترافیک این منطقه از سمت مسئولین محترم داده شده است.

لوکیشن بارفروشی کرج

اگر شما باغداران گرامی و فروشندگان محترم میوه برای فروش و خرید میوه از میدان تره بار کرج به دنبال آدرس و موقعیت مکانی دقیقی از بارفروشی کرج هستید تنها با استفاده از نقشه رو به رو میتوانید به راحتی از نقطه مورد نظر خود کوتاه ترین و کم ترافیک ترین مسیر را برای مراجعه به میدان تره بار کرج انتخاب نمایید. برای این منظور تنها کافی است بر نقشه رو به رو کلیک نمایید تا دقیق ترین موقعیت مکانی از میدان تره بار مرکزی کرج را بیابید.

بارفروشی کرج

زمان احداث

تاریخچه و زمان احداث هر مکان عمومی نشان از سابقه و مدت زمان فعالیت آن مکان میباشد. عموما تمام افرادی که قصد همکاری و یا استفاده از خدمات موسسه ها و مراکز مختلف را داشته باشند به این موضوع توجه مینمایند. بارفروشی ها و میادین میوه و تره بار در هر شهر نیز باتوجه به میزان سابقه فعالیتشان شناخته میشوند و بسیاری از باغداران و فروشندگان میوه به این موضوع توجه مینمایند. باتوجه به اطلاعاتی که در رابطه با تاریخچه بارفروشی کرج در دست داریم میتوان گفت سال تاسیس این بارفروشی به سال 1361 بازمیگردد. این موضوع به خوبی حاکی از سابقه طولانی مدت این میدان تره بار میباشد.

امکانات رفاهی بارفروشی کرج

امکانات رفاهی بارفروشی کرج

یکی از مهم ترین مواردی که عموما افراد به آن توجه مینمایند امکانات رفاهی امکان عمومی میباشد. این امکانات رفاهی نه تنها برای حجره داران بارفروشی کرج حائز اهمیت است بلکه برای مراجعه کنندگان نیز بسیار اهمیت دارد. مسئولین محترم و شهرداری این استان همواره تمام تلاش  خود را در راستای بهبود و ارتقاء میزان خدمات در عرصه میوه و تره بار انجام می دهند. به همین جهت یکی از تاثیرگذارترین المان های بهبود سطح خدمات در این زمینه که میزان امکانات رفاهی برای کارکنان این مجموعه میباشد را به بالاترین سطح ارتقاء دادند و امروز شاهد امکانات رفاهی خوبی در این میدان تره بار هستیم. برای معرفی امکانات رفاهی بارفروشی کرج میتوان به موادر ذیل اشاره نمود.

 • یک مجموعه سرویس بهداشتی

 • یک ساختمان مسجد مجهر به امکانات

 • دو بانک ( کشاورزی – تجارت )

 • دو رستوران

 • سه غذاخوری

 • پنج پارکینگ

 • دو ورودی

 • پنج سوپرمارکت

 • یک دکه

 • یک باربری

 • یک سم و کود فروشی

 • چهار آبگیری

امکانات رفاهی میدان تره بار کرج

اهداف میدان تره بار کرج

یکی از مشخصه های اصلی هر مجموعه اهداف آن میباشد. بارفروشی کرج نیز همانند تمامی مجموعه ها اهداف منحصر به فردی را دنبال میکند. شاید در این لحظه به این فکر کنید که میادین میوه و تره بار تنها مسئولیت خرید و فروش میوه ها و سبزیجات را داشته و تنها هدف این مجموعه همین موضوع میباشد اما لازم است بدانید اگر تنها هدف این مجموعه خرید و فروش بود قطعا امروز شاهد میوه هایی با کیفیت و ارگانیک نبودیم. در این قسمت قصد داریم به برخی از مهم ترین اهداف بارفروشی کرج اشاره نماییم.

خرید میوه های باغداران با رعایت درصدهای و تعرفه های مشخص شده

خرید میوه هایی با کیفیت و ارگانیک منطبق با استانداردهای مشخص شده

نگهداری محصولات باغداران در محیطی مناسب

ارائه میوه و سبزیجاتی تازه به فروشگاه های میوه

بهبود وضعیت سلامت جامعه با خرید میوه های ارگانیک و ارائه آن به افراد جامعه

رعایت استانداردهای تعیین شده و کمک به تنظیم بازار

توزیع میوه هایی ارگانیک به استان ها و شهرهای اطراف

صادرات میوه هایی با کیفیت به کشورهای همسایه و مجاور

نوسانات قیمت میوه کرج

اگر تمامی بارفروشی ها در اقصی نقاط کشور اهداف خود را از فعالیتشان در این صنف مشخص نمایند و مطابق با این اهداف برنامه ریزی های لازم را انجام دهند قطعا دیگر با هیچ مشکلی در توزیع میوه به جامعه مواجه نخواهیم شد. میدان تره بار کرج به عنوان یکی از بزرگترین و برترین بارفروشی ها تمام تلاش خود را برای بهبود نحوه توزیع میوه در استان البرز و سایر استان ها و کشورهای مجاور مینماید.