میدان تره بار مشهد یکی از مشهور ترین و با قدمت ترین میادین میوه و تره بار در استان خراسان رضوی میباشد. در واقع مشهد یکی از شهرهای باقدمت کشور است که از وسعت بسیار برخوردار میباشد و طبیعتا میادین میوه و تره بار بسیاری میتواند پاسخگوی نیازهای میوه و سبزیجات این استان باشد. قطعا هنوز هم کشاورزان بسیاری در این استان وجود دارند که هنوز نسبت به مرکز میدان تره بار مشهد آگاهی کامل ندارند و به ناچار مجور به فروش محصولات خود با شرایط مختلف میباشند. و البته این تنها بخشی از ماجرا است که مربوط به تولید کنندگان میوه و سبزیجات میشود. در مقابل گروه تولید کنندگان فروشنگان و خرده فروشان میوه و سبزیجاتی هستند که هنوز هم به جهت عدم آگاهی از مراکز معتبر خرید و فروش عمده میوه نظیر میدان تره بار مشهد مجبور به تامین محصولات مورد نیاز با مشقا بسیار میباشند.

معرفی میدان بار استان خراسان رضوی

بار فروشی طهمورثی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش عمده میوه در استان البرز سعی در افزایش آگاهی عمومی نسبت به مراکز دولتی و معتبر خرید و فروش عمده میوه دارد. کارشناسان و متخصصان بار فروشی طهمورثی بر این عقیده هستند که چرخه اقتصادی کشور تا حد بسیاری در گروی عرصه میوه و سبزیجات میباشد زیرا باتوجه به شرایط جغرافیایی موجود در کشور مزارع و باغ های بسیاری قابلیت تولید میوه و سبزیجات در تناژهای بالا را دارند. تنها با افزایش آگاهی در میان افراد فعال در چرخه تولید میوه میتوان تا حد بسیاری به اقتصاد کشور یاری رساند. در درجه اول ایجاد آگاهی در زمینه مراکز فعال در خرید و فروش عمده میوه که تحت نظارت دولت میباشد همچون میدان تره بار مشهد منجر به رونق کسب و کار کشاورزان و باغداران که جزء تولید کنندگان میوه و سبزیجات هستند خواهد شد و به نوعی افزایش فروش این قشر موتور حرکت این چرخه را فعال میکند. در پس این امر خرده فروشان که نیز به نوبه خود در فعالیت این چرخه مشارکت دارند سهیم هستند و در صورت افزایش آگاهی و معرفی مراکز معتبر این افراد نیز میتوانند تا حد قابل قبولی نیازهای ابتدایی خود را رفع نمایند و در نتیجه حرکت این چرخه و فعال شدن قسمت های مختلف آن میتواند باعث بهبود وضعیت اقتصادی کشور که در گروی صادرات میوه و تره بار میباشد شود. در واقع افزایش آگاهی در فعالان این حوزه باعث بهبود وضعیت اقتصادی تولید کنندگان میوه و تره بار خواهد شد. زیرا این افراد با آگاهی از این مراکز دولتی میتوانند محصولات خود را به صورت عمده به بار فروشی های مختلف همچون بارفروشی های میدان تره بار مشهد ارائه دهند و از این طریق به نحوی عادلانه محصولاتشان را به فروش رسانند و در مقابل خرده فروشان نیز برای تامین محصولات مورد نیاز مراجعه به مراکز دولتی را جایگزین خرید از دلالان میوه نمایند که باعث ایجاد ناعدلاتی در عرصه خرید و فروش میوه شده اند. اگر شما نیز به عنوان یکی از اعضای فعال در زمینه میوه و تره بار به دنبال یافتن مراکزی معتبر در مشهد میباشید توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آدرس میدان تره بار مشهد

آدرس میدان تره بار مشهد

مشخص است اصلی ترین عامل برای آشنایی با هر مرکز و موسسه ای آگاهی از راه های ارتباطی با آن سازمان و مرکز میباشد. پس نخستین گام شما فعالان در عرصه میوه و تره بار در شهر مشهد آشنایی با راه های ارتباطی میدان تره بار مشهد میباشد. برای این منظور پیشنهاد ما به شما مراجعه حضوری به این مرکز میباشد. زیرا هنگام مراجعه حضوری به این میدان تره بار میتوانید از غرفه های مختلف دیدن نمایید و با استعلام قیمت کلی محصولات خود را با بهترین نرخ ممکن به فروش رسانید و محصولات مورد نیاز فروشگاه خود را از این غرفه ها با مناسب ترین قیمت دولتی تهیه نمایید.

همانطور که در قسمت قبل نیز به این موضوع اشاره شد باتوجه به وسعت عظیم شهر مشهد و باتوجه به قرار گیری این شهر در زمره کلان شهرهای کشور وجود یک میدان تره بار نمیتواند پاسخگوی نیازهای شهروندان در این شهر باشد. به همین جهت طبیعتا در شهر مشهد شاهد تعداد بیشتری از میادین میوه و تره بار خواهیم بود.در این قسمت قصد داریم به معرفی موقعیت مکانی یکی از فعال ترین و معتبرترین این مراکز بپردازیم.

بیشتر بخوانید : معرفی میدان تره بار سنندج

اگر بخواهیم آدرس این مرکز را تشریح نماییم باید بگوییم میدان تره بار مشهد در حومه بزرگراه قائم واقع شده است و نزدیک ترین میدان به این مرکز میدان خیام میباشد. در نقشه زیر میتوانید با جزئیات بیشتری به موقعیت مکانی این مرکز پی ببرید.

باتوجه به آن که شهر مشهد یکی از کلان شهرهای کشور میباشد و باوجود افزایش جمعیت روز افزون این شهر ترافیک جزء اصلی زندگی شهروندان شده است رسیدن به مراکز و سازمان های مختلف همچون میدان تره بار مشهد با وجود این حجم از ترافیک خیابان ها و جاده ها امری آزاردهنده تلقی شده است. امروزه با وجود آن که ترافیک به عنوان یکی از آزرادهنده ترین عوامل زندگی شهرنشینی معرفی شده است افراد مختلف سعی دارند با استفاده از تکنولوژی تا حد بسیاری از این مورد بکاهند. استفاده از نقشه های آنلاین نیز یکی از این موارد است که تا حد بسیاری میتواند در مواقع مختلف باعث آسان تر شدن زندگی شهرنشینی شود. ما نیز برای معرفی این مرکز خرید و فروش عمده میوه در شهر مشهد سعی در استفاده از تکنولوژی را داشتیم تا از این طریق بتوانیم تا حد بسیاری یاری رسان شما عزیزان در بهبود کسب و کارتان باشیم. شما عزیزان با استفاده از نقشه فوق به راحتی میتوانید مسیرهای مختلف رسیدن به میدان تره بار مشهد را بیابید و خوشبختانه این نقشه مسیرهای پر ترافیک و شلوغ را با رنگ قرمز مشخص نموده است و به راحتی با نگاه به نقشه میتوانید مسیر های نامناسب را تشخیص داده و ار انتخاب آن اجتناب نمایید. همانطور که مسیرهای شلوغ و پر ترافیک در نقشه نمایان شده است مسیرهای کوتاه و کم ترافیک نیز در این نقشه مشخص شده است که با تخمین مدت زمان طی مسیر شما را در انتخاب بهترین راه راهنمایی مینماید.

در این مقاله سعی داشتیم به معرفی میدان تره بار مشهد بپردازیم. امیدواریم این مقاله نیز برایتان سودمند بوده باشد.

منبع : ” بلاگ حجره طهمورثی ”