میدان تره بار بوشهر از بزرگ ترین میادین میوه و تره بار جنوب کشور میباشد و روزانه هزاران فرد جهت خرید و فروش عمده محصولات کشاورزی به آن مراجعه میکنند. میادین میوه و تره بار در شهر ها و استان های مختلف کشور شعبه دارد تا باغداران و کشاورزان بتوانند محصولات خود را با استفاده از این مراکز به صورت قانونی و با نرخ های دولتی در سطح گسترده توزیع نمایند و در مقابل خرده فروشانی که در سطح شهر فعالیت دارند میوه و تره بار مختلف را با قیمت هایی کاملا قانونی خریداری نموده و در دسترس عموم قرار دهند. اما متاسفانه امروزه با وجود افزایش و گستزدگس ارتباطات هنوز هم گروهی از افراد هستند که به جهت عدم آگاهی از مراکزی مرجع همچون میدان تره بار بوشهر توانایی بهبود کسب و کارشان را ندارند و مجبور به تعامل با گروهی از افراد سودجو میشوند. تمامی این عوامل نشات در عدم آگاهی و شناخت این افراد دارد. در واقع اگر شناخت گروه های تولید کننده و مصرف کننده از مراکز قانونی خرید و فروش عمده میوه همچون میدان تره بار بوشهر افزایش یابد دیگر شاهد چنین مواردی نخواهیم بود. متاسفانه امروزه هنوز هم شاهد فروش میوه ها به صورت عمده و قیمتی ناچیز از سمت تولید کنندگان میوه و تره بار که گروهی از باغداران و کشاورزان هستند به افراد سودجو هستیم. اگر قشر تولید کنندگان ما از آگاهی کامل نسبت به مراکز خرید و فروش عمده میوه برخوردار باشند ناچار به فروش محصولات خود با قیمت ها و نرخ های غیر دولتی و ناچیز به افراد سودجو که در بازار سیاه میوه نقش دارند نخواهند بود. در واقع با آگاهی از مراکز قانونی و دولتی خرید و فروش عمده میوه این گروه تولید کننده نیز میتوانند نتیجه زحمات خود را دریافت کنند و میوه ها و محصولات خود را با نرخ هایی کاملا دولتی به جامعه هدف ارائه دهند.

اما این تنها معضل موجود در زمینه خرید و فروش میوه نیست بلکه همانطور که تولید کنندگان برای فروش محصولات خود نیاز به مراکزی دولتی همچونمیدان تره بار بوشهر دارند در مقابل فروشندگان میوه که به عنوان خرده فروشان این صنف فعالیت دارند نیز برای داشتن خرید مواد اولیه برای فروشگاه میوه خود نیز به مراکز دولتی نیاز خواهند داشت. زیرا مراکز و میادین میوه و تره بار موجود در سراسر کشور با استفاده از نرخ های مصوب دولتی خرید و فروش عمده میوه و تره بار را انجام میدهند و این موضوع تا حدی به ثبات بازار میوه و تره بار کمک میک نماید.

 میدان تره بار بوشهر

بار فروشی طهمورثی به عنوان یکی از فعال ترین و قدیم یترین حجره های میوه و تره بار در میدان تره بار کرج با استفاده از گروهی از کارشناسان و متخصصان خود تصمیم به بهبود وضعیت خرید و فروش میوه گرفت. برای این منظور تمامی مراکز معتبر خرید و فروش عمده میوه و تره بار که به صورت قانونی و دولتی در این زمینه فعالیت دارند به مخاطبان معرفی میگردد. هدفی که ما در راستای آن گام برمیداریم بهبود آن قسمت از وضعیت اقتصادی کشور است که در گروی خرید و فروش میوه و تره بار میباشد. کشور ما به جهت موقعیت جغرافیایی که دارد در صدر سایر کشورها در زمینه تولید میوه و تره بار فعالیت دارد و به همان میزان نیز باید اقتصاد کشور تا حدی به سبب این موقعیت جغرافیایی و توانایی تولید میوه و تره بار بهبود یابد. در واقع کشور عزیز ما پتانسیل کسب رتبه های برتر اقتصادی به جهت تولید میوه را دارد. از نظر کارشناسان حجره طهمورثی تا زمانی که کسب و کارهای کوچکی که در زمینه خرید و فروش میوه فعالیت دارند بهبود نیابند و تحولی عظیم در این دسته از مشاغل رخ ندهد به هیچ عنوان نمیتوان انتظار تغییر و تحول در اقتصاد کشور وابسطه میوه و تره بار را داشت. تمام تلاش ما برای بهبود وضع اقتصادی کشور میباشد. امیدواریم در محقق شدن این امر بتوانیم گامی کوچک برداریم.

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد مهم ترین امر در این مورد آگاه سازی عموم مردم است. از نظر ما تمامی افرادی که به نحوی در زمینه خرید و فروش میوه و تره بار فعالیت دارند باید نسبت به مراکز دولتی از جمله میدان تره بار بوشهر آگاهی داشته باشند.به همین جهت در ادامه به معرفی میدان تره بار بوشهر میپردازیم.

آدرس میدان تره بار بوشهر کجاست

آدرس میدان تره بار بوشهر کجاست 

میدان تره بار بوشهر یکی از فعال ترین میداین میوه و تره بار جنوب کشور میباشد که همه ساله از جمله مراکز فعال در زمینه خرید و فروش میوه در جنوب کشور معرفی میگردد. از آنجا که مهم ترین المان در شناسایی و آشنایی هر مرکز معتبر در موقعیت مکانی آن خلاصه میگردد میتوان گفت در معرفی میدان تره بار بوشهر نیز بیش از هر مورد دیگر باید به آدرس آن پرداخت.

اگر بخواهیم به معرفی موقعیت مکانی و آدرس دقیق این میدان تره بار اشاره نماییم باید بگوییم این مرکز در حوالی بندر گناوه واقع شده است. همه روزه افراد بسیاری برای فروش محصولات خود به صورت عمده و با نرخ هایی دولتی به این مرکز مراجعه مینمایند و در مقابل نیز خرده فروشان بسیاری برای خریداری محصولات مورد نیاز برای فروشگاه خود با نرخ های کاملا دولتی به این مرکز مراجعه نموده و میوه و تره بار را به صورت عمده خریداری مینمایند.

 

 

 

نقشه فوق مشخصات و موقعیت مکانی دقیق این مرکز خرید و فروش عمده میوه را مشخص نموده است. با استفاده از آن میتوانید به راحتی برای رسیدن به میدان تره بار بوشهر بهترین مسیر را انتخاب نمایید. همچنین نقشه فوق مسیرهای پر ترافیک را با رنگ قرمز مشخص نموده است و شما عزیزان به راحتی با تشخیص این مسیرها میتوانید از عبور آن اجتناب نموده و در وقت و انرژی خود صرفه جویی نمایید.

در این مقاله قصد داشتیم به معرفی میدان تره بار بوشهر بپردازیم تا شما عزیزان با استفاده از آن بتوانید به مرکزی معتبر در زمینه خرید و فروش عمده میوه مراجعه نمایید و محصولات مورد نظر خود را با نرخ های مصوب دولتی به صورت عمده خرید و فروش نمایید. امیدواریم این مقاله نیز برایتان سودمند بوده باشد.

منبع : ” بلاگ حجره طهمورثی “