تره بار شاهدیه یزد واقع در استان یزد یکی از کهن ترین بافت میدان تره بار را در میان میادین میوه و تره بار کشور دارد. میدان تره بار شاهدیه یزد باتوجه به قدمت دیرینه ای که دارد از جمله مراکز فعال در زمینه خرید و فروش عمده میوه میباشد. همه روزه هزاران تن میوه و تره بار در این مرکز خرید و فروش میشود. در واقع همه روزه هزاران تولید کننده میوه به میدان تره بار شاهدیه یزد مراجعه میکنند تا محصولات خود را با نرخ های دولتی به فروش رسانند.

خرید میوه

باتوجه به موقعیت جغرافیایی و آب و هوای گرم و خشک استان یزد اذهان عمومی بر این باور است که این استان برای پرورش درختان میوه مناسب نیست و اغلب میوه ها به صورت وارداتی میباشد. اما بر خلاف این تصور استان یزد در زمینه پرورش میوه های مختلف به خصوص میوه هایی که نیاز به آبدهی کم داشته باشند از جمله درختان نخل، درختان بادام و… بسیار فعال میباشد و حتی میتوان این استان را به نوعی قطب پرورش این گونه از درختان و میوه ها دانست.

میدان تره بار شاهدیه یزد

بیشتر بخوانید : میدان میوه و تره بار مرکزی بندرعباس

گذشته از این موضوع چه بسیار باغداران و کشاورزانی که در حومه یزد فعالیت دارند و برای فروش محصولات خود به صورت عمده با مشکلات بسیاری مواجه هستند و همواره به دنبال یافتن مراکزی معتبر هستند تا بتوانند محصولات خود را به صورت عمده و با نرخ های مصوب دولتی به فروش رسانند. متاسفانه هنوز هم افرادی در استان یزد و حومه این استان مشغول به باغداری و کشاورزی هستند که با میدان تره بار شاهدیه یزد آشنایی ندارند و برای فروش محصولات خود با مشکلات بسیاری رو به رو هستند و یا اگر موفق به فروش محصولات باشند مجبور به فروش آن با نرخ های غیر دولتی هستند و این موضوع امروزه به عنوان معضل اقتصادی برای این قشر جامعه تلقی میشود. اما این تنها معضل مربوط به صنف میوه و تره بار نیست بلکه در مقابل افرادی نیز وجود دارند که در مشاغل کوچک همچون فروشگاه های کوچک فروش میوه فعالیت دارند و این افراد نیز برای تامین محصولات اولیه خود نیاز به مراکز توزیع عمده میوه دارند. در واقع میدان تره بار شاهدیه یزد شرایطی را برای این گروه از افراد نیز فراهم ساخته است تا بتوانند محصولات مورد نظر خود را با نرخ های مصوب دولتی خریداری نمایند. اما باتوجه به فعالیت کم این مرکز در فضای مجازی افراد مختلف برای ارتباط با این مرکز فعال و دولتی با مشکل مواجه میشوند و به ناچار مجبور به استفاده از روش های دیگر برای فراهم آوردن محصولات خود خواهند بود.

بار فروشی طهمورثی به عنوان یکی از فعال ترین حجره های میوه و تره بار در میدان تره بار کرج با همکاری گروهی از کارشناسان خود سعی در معرفی بیشتر مراکزی همچون میدان تره بار شاهدیه یزد دارد تا از این طریق علاوه بر معرفی این مرکز فعال با پرسنلی خبره و باتجربه موجب رونق بیشتر این مرکز، بهبود کسب و کارهای کوچک و همچنین بهبود وضعیت اقتصادی تولیدکنندگان فعال در یزد و شهرها و مناطق حومه یزد شویم. اما این مورد تنها یکی از دلایلی است که کارشناسان حجره 25 سعی در بهبود آن دارند. از سمتی دیگر امروزه بسیاری از مراکز فعال در کشورهای همسایه سعی در برقراری ارتباط با مراکزی فعال در حوزه خرید و فروش عمده میوه و تره بار دارند اما به جهت عدم آشنایی با این مراکز هیچگاه این ارتباط به صورت موثر صورت نگرفته است. با ورود میدان تره بار شاهدیه یزد و توضیحاتی پیرامون این مرکز شاید بسیاری از خردی و فروش محصولات میوه و تره بار در این مرکز به صورت بین المللی صورت گیرد و باعث ارتقاء رتبه کشور در زمینه تولید میوه و تره بار گردد.

اگر شما نیز به عنوان تولید کننده در استان یزد فعالیت دارید و یا صاحب فروشگاه های میوه و تره بار هستید و هنوز با میدان تره بار شاهدیه یزد آشنایی ندارید توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا از این طریق با یکی از بهترین مراکز خرید و فروش عمده میوه در استان یزد آشنا شوید و تحولی اساسی در کسب و کارتان ایجاد نمایید.

آدرس میدان تره بار شاهدیه یزد

آدرس میدان تره بار شاهدیه یزد

یکی از مهم ترین المان های دستیابی به این مرکز فعال در زمینه خرید و فروش عمده میوه آگاهی از موقعیت مکانی این مرکز است. در این قسمت قصد داریم به معرفی آدرس دقیق این مرکز فعال در زمینه توزیع میوه و تره بار بپردازیم. اگر بخواهیم به صورت حدودی و منطقه ای این مرکز را توصیف نماییم باید بگوییم همانطور که از نام این مرکز مشخص است این میدان تره بار در استان یزد در منطقه شاهدیه واقع شده است و در اطراف میدان تره بار شاهدیه یزد یک جایگاه پمپ گاز طبیعی موجود میباشد تا فرآیند سوخت گیری برای مراجعین به این مرکز تسهیل یابد.

در نقشه ای که در قسمت فوق آمده است به راحتی میتوانید موقعیت مکانی دقیق این مرکز را به عنوان یکی از فعال ترین مراکز خرید و فروش عمده میوه در استان یزد ملاحظه نمایید. امروزه باتوجه به گسترش ارتباطات جاده سازی در استان ها و شهرهای کشور بهبود یافته است و برای رسیدن به نقاط مختلف در سراسر کشور میتوان راه و مسیرهای مختلفی را انتخاب نمود تا متناسب با موقعیت مکانی خود بتوان بهترین و مناسب ترین راه را انتخاب نمود. این موضوع در مورد میدان تره بار شاهدیه یزد نیز صادق است. همانطور که در نقشه فوق قابل مشاهده است با انتخاب موقعیت مکانی خود راه ها و مسیرهای مختلفی پیشنهاد داده میشود و با مشاهده مسافت ها، میزان ترافیک که با خطوط قرمز مشخص شده است، میانبرها و… میتوان بهترین و کوتاه ترین مسیر را برای دست یابی به میدان تره بار شاهدهی یزد انتخاب نمود.

بیشتر بخوانید : میدان میوه و تره بار کرمانشاه

در این مقاله قصد داشتیم به معرفی یکی از قدیمی ترین مراکز خرید و فروش عمده میوه در استان یزد بپردازیم تا از این طریق با معرفی میدان تره بار شاهدیه یزد صنعت میوه و تره بار این استان ارتقاء یابد و کسب و کارهای کوچک رونق یابند و از سمت دیگر رتبه جهانی کشور از طریق ارتباطات جهانی و خرید و فروش جهانی میوه در صنعت میوه و تره بار بهبود یابد. امیدواریم این مقاله نیز برایتان سودمند بوده باشد.

منبع : بلاگ حجره طهمورثی