آدرس میوه و تره بار آمل کجاست؟!

میدان میوه و تره بار آمل به عنوان یکی از میدان تره بار شهرهای شمالی کشور ، محل مهمی برای خیلی از باغداران و فعالان اقتصادی در زمینه میوه و تره بار است . گاها یافتن آدرس های مختلف دردسر ساز بوده و شاید همه ما حتی یک بار هم که شده در این خصوص با مشکل مواجه شده باشیم، لذا برای تحصیل این مهم این صفحه را برای دستیابی راحت تر به میدان میوه وتره بار آمل و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این میدان میوه و تره بار مهم در کشور، طراحی و منتشر کردیم.

آدرس دقیق میدان تره بار مرکزی آمل

آدرس پستی:
” آمل-خیابان طالب آملی-ميدان ميوه و تره بار آمل”
0
تعداد حجره
0
وسعت (متر مربع)
0
نعداد افراد شاغل
0سال
قدمت
0
تعداد مغازه جانبی
0
تعداد غذاخوری
0
تعداد بانک
مسیر یابی از طریق نرم افزار نشان

عکس روبه رو مسیریابی میدان تره بار آمل از طریق نرم افزار بلد است که با استفاده از آن میتوانید کوتاه ترین مسیرها برای رسیدن به میدان میوه و تره بار آمل را بیابید.

امروزه ترافیک های سنگین و طاقت فرسا دامن گیر زندگی شهری به خصوص در کلان شهرهایی نظیر کرج، تهران ، شیراز، اصفهان و… شده است و همه ساکنین شهر نسبت به این معضل ابراز ناراحتی میکنند. اما راه حل بسیار ساده ای برای دوری از ترافیک های شهری وجود دارد.

یافتن کوتاه ترین مسیر میوه تره بار آمل

چگونه کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به میوه و تره بار آمل را پیدا کنیم؟!

همانطور که در قسمت فوق نیز به این موضوع اشاره شد امروزه زندگی در کلان شهرها مزایا و معایبی دارد که همه ما به خوبی به این مزایا و معایب آشنا هستیم. زندگی در استان مازندران به عنوان یکی از شهرهای توسعه یافته کشور دردسرهایی برای ساکنین این شهر و حتی افرادی که قصد مراجعه به این شهر را دارند ایجاد کرده است.

  • مسیر 1:
  • اگر در شهر آمل هستید و قصد ورود به میدان تره بار آمل را دارید از طریق تابلوهای راهنمایی وارد خیابان طالب آملی شده و بعد از خیابان جانبازان از خروجی وارد میدان تر ه بار اصفهان شوید.
  • مسیر 2:
  • اگر از سایر شهرهای قصد ورود به میدان تره بار آمل را دارید از طریق تابلوهای راهنمایی و رانندگی وارد کمربندی شمالی آمل شوید و سپس وارد خیابان طالب آمل شوید، سپس بعد از خروجی بلوار میرزا هاشم آملی بعد از دور زدن وارد میدان تره بار آمل شوید.