میدان تره بار همدان علی رغم قدمت دیرینه این استان آنطور که باید مورد حمایت قرار نگرفت و شاید باتوجه به پتانسیل هایی که این شهر در تولید میوه و تره بار دارد تا کنون باید به یکی از قطب های فعال در زمینه میوه و تره بار کشور معرفی میشد. یکی از مزایای استان همدان وجود آب و هوا توام با منطقه جغرافیایی بی نظیر است که این دو فاکتور باعث رویش و پرورش ایده آل درختان میوه مختلف میشود. این جمله بدین معنا است که استان همدان در زمینه پرورش میوه و تره بار بسیار فعال است و این موضوع از حجم انبوهی از باغ های اطراف این استان حاکی است. اما آیا صنعت میوه و تره بار نیز به همان میزان در این استان فعال است؟ آیا تمامی تولید کنندگان میوه میتوانند به راحتی محصولات خود را با بهترین نرخ به فروش رسانند؟ آیا تمامی خرده فروشان میوه میتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را با نرخ های مناسب خریداری نمایند؟

خرید میوه

طبیعتا استان همدان نیز همانند سایر استان ها و شهرهای کشور به جهت عدم شناخته شدن میادین میوه و تره بار با مشکلات بسیاری مواه شده است. قطعا بسیاری از تامین کنندگان میوه و سبزیجات را که گروهی از کشاورزان و باغداران تشکیل میدهند هنوز هم با میدان تره بار همدان آشنایی ندارند و به دنبال مرکزی رسمی و معتبر هستند تا با استفاده از آن بتوانند محصولات خود را در مقیاس انبوه با نرخ دولتی به بازار عرضه کنند، و یا حتی افرادی که دارای مراکز خرده فروشی میوه و تره بار هستند و بدون آشنایی با میدان تره بار همدان به دنبال یافتن مراکزی معتبر هستند تا از این طریق بتوانند میوه و سبزیجات و به صورت کلی محصولات مورد نیاز خود را با نرخ عادلانه و دولتی خریداری نمایند.

میدان تره بار همدان

بیشتر بخوانید : میدان میوه و تره بار مرکزی ساری

باتوجه به پیشرفت های تکنولوژی که امروزه شاهد آن هستیم تمامی جوانب و مشاغل جامعه امروزه به سمت فضای مجازی سوق داده شده است اما متاسفانه هنوز شاهد پیشرفت و جهت گیری مشاغل در حوزه میوه و تره بار به سمت فضای مجازی نبودیم. در واقع باتوجه به وضعیتی که امروزه جامعه به خود دیده است اگر هر کسب و کاری در هر جایگاهی به پیشرفت هایی در زمینه فضای مجازی دست نیابد دچار رکود خواهد شد. پس با این تفاسیر میادین میوه و تره بار باتوجه به نقش کمرنگی که در فضای مجازی و فضای گوگل دارند قطعا باعث ایجاد مشکلات عدیده ای در حوزه ی خرید و فروش میوه و تره بار خواهند شد. تمامی این عوامل باعث شد تا حجره طهمورثی به عنوان یکی از فعال ترین و معتبرترین حجره های میوه و تره بار در استان البرز نسبت به این مهم اقدام نماید. حجره 25 با استفاده از گروهی از کارشناسان و متخصصان خود سعی در بهبود این وضعیت دارد. تنها هدف ما معرفی برخی از مراکز نظیر میدان تره بار همدان است تا از این طریق چرخه اقتصادی میوه و تره بار توسعه یابد و با ایجاد این رونق، صنف تولید کنندگان میوه و تره بار که مجموعه ای از کشاورزان و باغداران هستند بتوانند با یافتن مراکز معتبر در زمینه فروش محصولات خود به موفقیت بیشتری دست یابند تا از این طریق بتوانند محصولات خود را با بهترین نرخ دولتی به فروش رسانند و در مقابل گروهی از افراد جامعه که به عنوان خرده فروش میوه و تره بار فعالیت دارند با شناسایی مراکز معتبر و دولتی محصولات مورد نیاز خود را با نرخ های دولتی خریداری نمایند.

یکی از مجموعه هایی که نیاز به معرفی دارد میدان تره بار همدان است. با معرفی بیشتر این مرکز گروهی از کشاورزان و باغداران همدان و حومه میتوانند برای فروش محصولات به این مرکز مراجعه نمایند و خرده فروشان استان همدان نیز قادر به خرید محصولات با نرخ دولتی خواهند بود. اگر شما نیز به دنبال یافتن مرکزی معتبر تحت نظارت دولت هستید تا خرید و فروش عمده میوه را از این طریق برآورد نمایید پیشنهاد میکنیم تا انتهاب این مقاله همراه ما باشید.

آدرس میدان تره بار همدان کجاست؟

آدرس میدان تره بار همدان کجاست؟

مهم ترین فاکتوری که قطعا شما عزیزان برای برقراری ارتباط با میدان تره بار همدان به آن نیاز خواهید داشت اطلاع از آدرس دقیق این مرکز است. قطعا همه شما عزیزان با آگاهی از موقعیت مکانی دقیق این مرکز میتوانید به راحتی به آن مراجعه نموده و از این طریق خرید و فروش خود را محقق سازید. در این قسمت قصد داریم به اطلاعات جزئی و دقیق در رابطه با میدان تره بار همدان اشاره نماییم.

بیشتر بخوانید : میدان میوه و تره بار مرکزی اصفهان

اگر بخواهیم به صورت اجمالی به توصیف موقعیت مکانی این مرکز اشاره نماییم باید بگوییم این مرکز معتبر فروش میوه و تره بار در منطقه میدان بار در بلوار سید جمال الدین اسد آبادی واقع شده است. در نقشه زیر موقعیت مکانی دقیق این مرکز به نمایش درآمده است. با استفاده از نقشه زیر میتوانید به راحتی به این مرکز دست یابید.

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه میکنید موقعیت مکانی میدان تره بار همدان با جزئیات در نقشه نمایان شده است و تنها کافی است از نقشه فوق استفاده نمایید تا بهترین مسیر را برای رسیدن به این مرکز بیابید. یکی از مزیت هایی که در استفاده از نقشه فوق وجود دارد آگاهی از مراکز پر ترافیک و شلوغ است. امروزه همه ما در تمامی کلان شهرها و شریانات اصلی شهرها شاهد ترافیک عظیم هستیم و این موضوع نوعی نکته منفی محسوب میشود که باعث اتلاف وقت بسیاری خواهد شد. به همین ترتیب نقشه ای که در قسمت فوق ملاحظه مینمایید با مشخص نمودن مسیرهای دستیابی به این مرکز مسیرهای پر ترافیک را با رنگ قرمز مشخص کرده است و به همین ترتیب تنها کافی است پیش از شروع به حرکت با استفاده از نقشه فوق مسیرهای رسیدن به میدان تره بار همدان را مورد بررسی قرار دهید تا با انتخاب خلوت ترین و کوتاه ترین مسیر بتوانید به این مرکز دست یابید.

در این مقاله سعی داشتیم شما را با میدان تره بار همدان به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مراکز خرید و فروش عمده میوه آشنا سازیم. امیدواریم این مقاله نیز برایتان سودمند بوده باشد.

منبع : بلاگ بار فروشی طهمورثی