در حوزه خرید و فروش عمده میوه همواره جزء فعال ترین مراکزی خرید و فروش عمده میوه و تره بار محسوب میگردد. میادین میوه و تره بار در اقصی نقاط کشور به عنوان بزرگ ترین مرجع برای تولید کنندگان و خرده فروشان میوه و سبزیجات تلقی میگردند. امروزه تک تک مراکز میدان تره بار در شهر های مختلف کشور به عنوان یکی از قطب های بزرگ در زمره میوه و تره بار میباشند و روزانه هزاران تن میوه و سبزیجات در این مراکز خرید و فروش میشود. میدان تره بار ورامین نیز همانند تمامی مراکز خرید و فروش میوه با فعالیت خود در زمینه خرید میوه و سبزیجات در تناژهای بالا شرایطی را محیا ساخته است تا تولید کنندگان میوه و سبزیجات بتوانند محصولات خود را در تناژ بالا با قیمت و نرخ دولتی فروخته و در مقابل خرده فروشانی که در سطح کوچک فعالیت دارند قادر به خرید محصولات روزمره خود با نرخ های دولتی و مقرون به صرفه باشند. میدان تره بار ورامین نه تنها پاسخگوی نیازهای گروه تولید کنندگان شهر ورامین که متشکل از گروه باغداران و کشاورزان میباشد بلکه روزانه هزاران تولیدکننده در اطراف و حومه ورامین خواستار تبادلات این چنین هستند. در واقع میدان تره بار ورامین در سطح وسیع به فعالیت خود ادامه میدهد و روز به روز دامنه ارتباطات خود را با وجود حجره های میوه فروشی فعال افزایش میدهد.

خرید میوه

بار فروشی طهمورثی به عنوان یکی از فعال ترین حجره های میوه فروشی در میدان تره بار کرج سعی دارد با ایجاد انقلابی وسیع در میان میادین میوه و تره بار کشور علاوه بر معرفی تک تک مراکز توزیع میوه در مناطق مختلف باعث بهبود روند فروش این مراکز شده و مهم تر از آن با وارد کردن چرخه خرید و فروش میوه و تره بار در کشور در فضای مجازی باعث بهبود و ارتقاء سطح فعالیت و رتبه جهانی کشور در این زمینه گردد. به همین ترتیب حجره طهمورثی با گرد هم آوردن گروهی از متخصصان فعال در عرصه اقتصادی سعی در بررسی و معرفی این مراکز نمود. میدان تره بار ورامین نیز یکی از این مراکز خرید و فروش عمده میوه میباشد که عین حال با وجود فعالیت طلایی خود در این عرصه در فضای مجازی ناشناخته باقی مانده و کارشناسان حجره طهمورثی از طریق این مقاله سعی در معرفی این مرکز دارند. اگر شما نیز جزء گروه تولید کنندگان میوه و تره بار هستید و قصد فروش محصولات خود به صورت عمده و با نرخ مصوب دولتی به این مرکز را دارید و یا به عنوان خرده فروشان میوه و سبزیجات در پی یافتن مراکز معتبر در زمینه خرید و فروش میوه در استان تهران و حومه آن هستید توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا شما را با یکی از معتبرترین و فعال ترین میادین میوه و تره بار آشنا سازیم.

آدرس دقیق میدان تره بار ورامین 

آدرس دقیق میدان تره بار ورامین 

طبیعتا اولین المانی که هر شخص برای برقراری ارتباط با یک مرکز دارد آشنایی با موقعیت مکانی آن است. اگر شما به عنوان کشاورز و باغدار در حومه تهران و در حوالی ورامین فعالیت دارید اما برای فروش محصولات خود با مشکل مواجه شده ای، یا برای فروش محصولات خود مجبور به مراجعه به مراکز موجود در تهران هستید و این بعد مسافت باعث آزدگی شما شده است، و یا حتی اگر به عنوان خرده فروشان میوه و تره بار در شهرستان ورامین فعالیت دارید و برای تامین محصولات روزمره خود دچار مشکل شده و به مراکز موجود در استان تهران مراجعه میکنید و این عامل باعث شده است تا روزانه قسمت زیادی از محصولاتتان تخریب شود و به دنبال یک مرکز معتبر با نرخ های دولتی هستید باید بگوییم میدان تره بار ورامین بهترین و مناسب ترین گزینه برای شما است. شما عزیزان به راحتی با مراجعه به میدان تره بار ورامین میتوانید محصولات مورد نیاز خود را با نرخ های مصوب دولتی خریداری نموده و یا به فروش رسانید.

بیشتر بخوانید : میدان میوه و تره بار کرمانشاه

همانطور که در قسمت فوق به این موضوع اشاره شد مهم ترین نکته و المان برای برقراری ارتباط با حجره داران میدان تره بار ورامین مراجعه حضوری است. پس قطعا دو گروه تامین کنندگان و خره فروشان برای این منظور باید نسبت به موقعیت مکانی این مرکز فعال در زمینه خرید و فروش میوه آگاهی یابند. بنابراین اگر بخواهیم در رابطه با موقعیت مکانی این مرکز اطلاعاتی ارائه دهیم به صورت اجمالی باید بگوییم میدان تره بار ورامین در استان تهران در شهرستان ورامین در منطقه خیابان اشرفی اصفهانی واقع شده است. در نقشه زیر میتوانید موقعیت جغرافیایی دقیق این مرکز فعال در زمینه خرید و فروش میوه را به وضوح مشاهده نمایید.

تهران به عنوان پایتخت کشور امروزه جزء یکی از شلوغ ترین کلان شهرها تلقی میگردد و این جمعیت زیاد باعث ایجاد مشکلات عمده ای شده است. امروزه عبور و مرور در خیابان های تهران به نوعی معضل محسوب میشود و معمولا این مشکل گرایبانگیر زندگی افراد مختلف شده است. البته مشکل جمعیت زیاد استان تهران به شهرها و شهرستان های اطراف این شهر سرایت پیدا کرده است. شاید مسیرهای رسیدن به میدان تره بار ورامین امروزه تبدیل به یک مسیر پر ترافیک شده باشد. در واقع ورامین نیز یکی از پر عبور و مرور ترین جاده ها را دارد و بسیاری از شهروندان این شهرستان را با مشکل مواجه شده است. اما در میان تمامی این ترافیک ها و مسیرهای پر رفت و آمد شما عزیزانی که به عنوان تولیدکنندگان میوه و سبزیجات و یا برای خریداری عمرده محصولات تره بار قصد مراجعه به این مرکز فعال در حوزه خرید و فروش میوه را دارید میتوانید با استفاده از نقشه فوق مسیرهای با ازدحام بالا که با رنگ قرمز مشخص شده را شناسایی کرده و کوتاه ترین و خلوت ترین مسیر را برای رسیدن به میدان تره بار ورامین انتخاب نمایید.

میدان تره بار ورامین

در این مقاله قصد داشتیم به معرفی میدان تره بار شهرستان ورامین بپردازیم. امیدواریم این مقاله شما عزیزان را در یافتن نزدیک ترین مرکز خرید و فروش عمده میوه یاری رساند.

منبع : بلاگ حجره 25