آدرس میوه و تره بار اصفهان کجاست؟!

میدان میوه و تره بار اصفهان یکی به عنوان یکی از میدان تره بارِ یکی از کلان شهرهای کشور ، محل مهمی برای خیلی از باغداران و فعالان اقتصادی در زمینه میوه و تره بار است . گاها یافتن آدرس های مختلف دردسر ساز بوده و شاید همه ما حتی یک بار هم که شده در این خصوص با مشکل مواجه شده باشیم، لذا برای تحصیل این مهم این صفحه را برای دستیابی راحت تر به میدان میوه وتره بار اصفهان و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این میدان میوه و تره بار مهم در کشور، طراحی و منتشر کردیم.

آدرس دقیق میدان تره بار مرکزی اصفهان

آدرس پستی:
” اصفهان-جاده اصفهان نائين-ميدان مركزي ميوه وتره بار اصفهان”
0
تعداد حجره
0
وسعت (متر مربع)
0
نعداد افراد شاغل
0سال
قدمت
0
تعداد مغازه جانبی
0
تعداد غذاخوری
0
تعداد بانک
مسیر یابی از طریق نرم افزار نشان

عکس روبه رو مسیریابی میدان تره بار اصفهان از طریق نرم افزار بلد است که با استفاده از آن میتوانید کوتاه ترین مسیرها برای رسیدن به میدان میوه و تره بار اصفهان را بیابید.

امروزه ترافیک های سنگین و طاقت فرسا دامن گیر زندگی شهری به خصوص در کلان شهرهایی نظیر کرج، تهران ، شیراز، اصفهان و… شده است و همه ساکنین شهر نسبت به این معضل ابراز ناراحتی میکنند. اما راه حل بسیار ساده ای برای دوری از ترافیک های شهری وجود دارد.

استعلام قیمت آناناس در کرج

یافتن کوتاه ترین مسیر میوه تره بار اصفهان

چگونه کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به میوه و تره بار اصفهان را پیدا کنیم؟!

همانطور که در قسمت فوق نیز به این موضوع اشاره شد امروزه زندگی در کلان شهرها مزایا و معایبی دارد که همه ما به خوبی به این مزایا و معایب آشنا هستیم. زندگی در استان اصفهان به عنوان یکی از شهرهای توسعه یافته کشور دردسرهایی برای ساکنین این شهر و حتی افرادی که قصد مراجعه به این شهر را دارند ایجاد کرده است.

  • مسیر 1:
  • اگر شهر اصفهان هستید و با از شهرهای شمالی قصد ورود به میدان تره بار اصفهان را دارید به سمت شرق اصفهان حرکت کنید و وارد جاده اصفهان نائین شوید، بعد از کمربندی شرقی اصفهان ، از خروجی وارد میدان تر ه بار اصفهان شوید.
  • مسیر 2:
  • اگر از شهرهای جنوبی قصد ورود به میدان تره بار اصفهان را دارید از طریق تابلوهای راهنمایی و رانندگی وارد کمربندی شرقی اصفهان شوید و سپس از خروجی وارد میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان شوید.